
169 596 ₴
Генератор Vitals Master EST10dap може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т. д.
Генератор може забезпечити електроживлення газового котла (0,5 кВт), холодильника (0,7 кВт), пральної машини (1 кВт), посудомийної машини (1,2 кВт), мікрохвильовій печі (0,9 кВт), інфрачервоного радіатора (2,2 кВт), телевізори (0,4 кВт), ноутбука (0,5 кВт), комп'ютера (0,5 кВт) освітлювальних приладів (0,5 кВт) і т. д.
Особливості:
|
|
Двигун: чотиритактний. Електричний/автоматичний запуск. Оснащений датчиком контролю рівня масла. Економічність: витрата палива становить - 289 г/кВт*год Автоматичний регулятор напруги забезпечує стабільність вихідної напруги незалежно від навантаження. |
![]() |
Рама: в основі конструкції лежить трубчаста рама, яка забезпечує захист агрегату генератора, зручну перенесення і просту установку на будь-яку поверхню, в тому числі і нерівну. Дана модель оснащена колесами і ручками, що дозволяє легко переміщати генератор з Вашої ділянки або об'єкта. |
![]() |
Синхронний альтернатор: для стабілізації вихідної напруги генератора Vitals Master EST 10 dap використовується синхронний альтернатор. Коливання вихідної напруги згладжуються в межах +-1%. Мідна обмотка генератора забезпечує: -підвищений ресурс експлуатації; -максимальну віддачу току; -відсутність надмірного нагрівання при роботі. |
![]() |
Панель управління: інтуїтивно проста, доступна недосвідченому користувачеві. На неї виведені кнопка запуску генератора, основні індикатори роботи (лічильник відпрацьованого часу (години)), розетки змінного струму, клеми на 12В для зарядки акумуляторів, АВР - автоматичний регулятор напруги, запобіжник на розетки, заземлення. |
Переваги моделі Vitals Master EST 10 dap
Переваги моделі генератора Vitals Master EST 10dap:
Експлуатація в будь-яку погоду: роботі генератора не заважають люті морози, висока температура
повітря і вологість навколишнього середовища.
Підвищений рівень безпеки: електропроводи та кабелі надійно ізольовані.
Заземлення корпусу апарата захищає від ураження електричним струмом. Система аварійного
відключення убезпечить генератор від перегріву під час роботи на максимальних навантаженнях.
Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому конвеєрі з дотриманням світових стандартів якості. Рама має антикорозійне покриття.
Довговічність силового агрегату забезпечує система повітряного охолодження.
Комплектація:
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Номінальна сила струму | 43.5 А |
| Режим роботи | Аварійний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 22 к. с. |
| Об'єм двигуна | 870 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.7 л |
| Об'єм паливного бака | 46 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр циліндра і хід поршня, мм | 88*72 |
| Витрата палива, г/кВт*год | 289 |
| Тип двигуна | V-образний двоциліндровий 4 тактний |
| Тип системи охолодження | повітряне |