222 264 ₴
Модель дизельного генератора Vitals Professional EWI 10daps - мініелектростанція середньої потужності, укомплектована професійним дизельним двигуном і виробляє максимальну потужність - 11 кВт.
Може застосовуватися в якості основного або резервного джерела енергії в побуті, в аварійних службах, на будівництві, в лікарнях, заправних станціях, і т.д.
Генератор Vitals Professional EWI 10daps має бак, об'ємом 25 літрів, і здатний працювати тривалий час без дозаправки і зупинки.
Вага: 300 кг.
Модель оснащена оригінальним дизельним двигуном. Запускається електростартером або автозапуском, без вашої участі. Двигун розроблений спеціально для дизельних електрогенераторів.
При цьому модель відрізняється економним споживанням палива - 297 г/кВт*год.
Промислові генератори укомплектовані радіатором для його охолодження, тому можуть працювати постійно, як основні джерела живлення (виконуючи зупинки тільки на дозаправку).
Працює на дизельному паливі. Має вбудований датчик масла з функцією автоматичного відключення апарату, якщо рівень масла гранично низький, також датчик температури двигуна, що забезпечить безперебійну роботу, і захистить від перегріву двигуна.
Деталі двигуна виконані з якісних твердих сплавів, що гарантує надійність і довговічність роботи апарату.
Vitals Professional EWI 10daps захищений всепогодним шумопоглинальним корпусом. Що дозволяє захистити основні вузли вашого генератора в робочому стані на довгі роки, і дуже важливо, зменшує шум від 70 до 60 Дб, (можна порівняти з працюючим легковим автомобілем).
Володіє антикорозійним покриттям, що забезпечує стабільну роботу навіть в умовах підвищеної вологості.
Для зручності швидкого переміщення за місцем є ручки і колеса, з цим зможе справитися навіть одна людина.
Генератор Vitals Professional EWI 10daps оснащений синхронним альтернатором.
Він здатний витримувати змінні навантаження великої амплітуди, при цьому виробляючи стабільну вихідну напругу (коливання в межах ≤1,0%).
Висока якість матеріалу обмотки - 100% мідь, забезпечує довговічність генератора.
Апарат оснащений системою АВР: електростанція може використовуватися як резервне джерело при відключенні живлення від основної мережі. Перехід при цьому відбувається автоматично, плавно і невідчутно для підключеної техніки - процес перемикання займає менше хвилини.
Багатофункціональна панель управління дозволяє контролювати всі процеси, працездатність, і параметри дизельного генератора. У разі якщо генератор укомплектований АВР, з панелі управління встановлюється режим запуску, ручний (старт при натисканні кнопки), автоматичний (станція запускається і глушиться автоматично без участі людини).
Апарат повністю автономний від стаціонарних джерел живлення. Не потребує особливих умов роботи, забезпечує стабільну напругу довгий час без дозаливу палива, що дозволяє використовувати його як основне джерело живлення там, де мережа недоступна.
Тести показують, що генератор однаково стабільно працює як при низькій (до -30 С), так і при високих температурах повітря при будь-якому рівні вологості.
Усі, які проводять струм, деталі апарату надійно ізольовані, їх зіткнення з зовнішніми панелями або оператором виключено, тому навіть при включеному двигуні торкання до генератора для вас абсолютно безпечно. Заземлення вбереже вас від удару струмом, а система датчиків і запобіжників забезпечить безпечне відключення апарату при перегріванні або підвищенні напруги понад встановлених норм.
Дизельний генератор працює голосніше аналогів на бензині, тому його корпус забезпечений додатковою шумоізоляцією. Рівень шуму не перевищує 76 дБ навіть при високому навантаженні.
Якість та оригінальність генератора підтверджуються паспортом виробу і офіційною гарантією від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Номінальна сила струму | 43.5 А |
| Повна потужність | 11 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 310 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1280 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Потужність двигуна | 19 к. с. |
| Об'єм двигуна | 794 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2.3 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр циліндра і хід поршня, мм | 80*79 |
| Об'єм охолоджуючої рідини, л | 2,6 |
| Витрата палива, г/кВт*год | 297 |
| Тип двигуна | форкамерный V-образний двоциліндровий 4 тактний |
| Тип системи охолодження | водяне |