225 792 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 15.2 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Повна потужність | 13.75 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 794 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2.3 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 19 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1280 мм |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Вага | 310 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | форкамерный V-образний двоциліндровий 4 тактний |
| Витрата палива, г/кВт*год | 297 |
| Тип системи охолодження | водяне |
| Об'єм охолоджуючої рідини, л | 2,6 |
| Діаметр циліндра і хід поршня, мм | 80*79 |