Електрична газонокосарка Daewoo DLM 1300E — високотехнологічний пристрій з зручною продуманою конструкцією і відмінним сучасним дизайном. Оснащена надійним електричним двигуном потужністю 1300 Вт, який спеціально розроблений інженерами Daewoo для газонокосарок. Кліноременная передача забезпечує надійний захист двигуна від перевантажень при зіткненні ножі косарки з перешкодами.
Ширина скошування за один прохід становить 32 див Висота зрізу рослинності регулюється на трьох рівнях: 25, 45 і 65 мм. Зручна рукоятка, яка складається вздовж корпусу газонокосарки всього за кілька секунд, забезпечує компактність при зберіганні і транспортуванні.
Пристрій відрізняється малою вагою — всього 7 кг. Обладнаний містким травозбірником, що дозволяє рідше відволікатися від роботи. Камера травозбірника виготовлена із спеціального жорсткого пластику, швидкознімна і легко очищається від соку і залишків трави.
Високопродуктивний аеродинамічний ніж CyclonEffect створює потужний повітряний потік, який піднімає і направляє зрізану траву, опале листя в камеру травозбірника, не залишаючи сміття за газонокосаркою. Ефективне скошування трави забезпечується навіть на мокрому газоні.
Щоб уникнути травмування важіль управління двигуном влаштований таким чином, що моментально зупинить ріжучу гарнітуру, як тільки оператор відпустить рукоятку.
Корпус газонокосарки виготовлений з технологічного пластику. Це робить його стійким до випадкових ударів, атмосферних впливів і при зіткненні з перешкодами.
Низький рівень шуму і вібрації досягається за рахунок відмінної балансування двигуна та ріжучого ножа. Повітряний потік всередині травозбірника спрямований у бік поверхні землі, що також зменшує поширення звукових хвиль.
Термін основної гарантії на газонокосарку становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається за дотримання умов реєстрації та своєчасному технічному обслуговуванні.
У комплект поставки входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IPX4 |
| Система косіння | циклон |
| иаметр коліс (передні/задні) | 140/140 мм |