ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ КЕНТАВР СК-1435Е:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні, мм | 1,6 |