Культиватор Pubert MESO 35P C2 з важелем зчеплення на ручці ARO має спеціальний механізм фіксації, що неабияк зменшує навантаження на руку та збільшує термін експлуатації приводного ременя. Сама ручка пристосовується до потреб користувачів, вона дає змогу перебувати в стороні від машини під час роботи, щоб зменшити ризик зіпсувати запалений ґрунт або ефективно працювати біля огорож і стін. Двигун Pubert R 100 із системою верхнього розташування клапанів має чималий запас потужності, водночас вирізняється економічністю та простотою в обслуговуванні. Надійність збирання та зручність експлуатації, роблять культиватор незамінним помічником на городі та в саду.
Сфера застосування:
Pubert MESO 35P C2 призначений для оброблення ділянок площею до 50 соток і здатний впоратися з ґрунтом будь-якого типу. Додаткове навісне обладнання, яке Ви можете придбати окремо, надає можливість виконання широкого спектра робіт: запалення, розпушування ґрунту, окучування, прополку та викопування коренеплодів.
Особливості та можливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pubert |
| Країна виробник | Франція |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 28 см |
| Максимальна ширина обробки | 55 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 180 об/хв |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 98 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 2 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |