Опис товару:
Культиватор Pubert MAXIMO 80 PC2 — надійний і практичний агрегат для оброблення земельних ділянок площею до 1 га. Серед інших переваг моделі насамперед варто зазначити чималу потужність двигуна Pubert R 180, з інноваційними системами верхнього розташування клапанів та активного повітряного охолодження. Також наявність реверсу дає змогу встановити культиватор максимально точно в робоче положення, а збалансований центр ваги дає змогу впевнено керувати машиною на ділянках будь-якої складності. Важіль зчеплення на ручці ARO має спеціальний механізм фіксації, що неабияк зменшує навантаження на руку та збільшує термін експлуатації приводного ременя.
Сфера застосування:
Pubert MAXIMO 80 PC2 завдяки невеликій масі та чималій маневровості ідеально підійде як для роботи на великих земельних площах, так і для міжрядного оброблення рослин на грядці або в саду. Додаткове навісне обладнання, яке продається окремо, неабияк розширює сферу застосування культиватора, даючи змогу спалахати, розпушити ґрунт, прополоти й оквити рослини, викопати коренеплоди.
Особливості та можливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pubert |
| Країна виробник | Франція |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 32 см |
| Максимальна ширина обробки | 60 см |
| Марка двигуна | Pubert R180 4такт OHV |
| Мінімальна ширина обробки | 40 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 120 об/хв |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4.8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 179 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |