Daewoo DAD 650 — надійний і практичний ударний дриль. Цей електроінструмент призначений для свердління деревини, металів, кераміки, полімерних матеріалів, а також для ударного свердління в цеглі, бетоні та камені.
Інструмент призначений для два режими роботи: свердління та загвинчування, а також ударне свердління. Реверс дає змогу використовувати дриль також як шурупокрут (для швидкого вигвинчування шурупів). Для міцної фіксації насадок використовується металевий патрон.
Число обертів регулюється на клавіші вмикання. Завдяки цьому можна змінювати режими роботи залежно від матеріалу просто та швидко. Фіксатор кнопки вмикання забезпечить безперервну експлуатацію інструмента.
Для зручності передбачена затискна ручка. За допомогою дриля надійно утримується в руках, вона може переставлятися під праву або ліву руку, тобто повертається в будь-яке положення. Бажана глибина свердління встановлюється за допомогою обмежувача. Обмежувальна лінійка дає змогу занурюватися з точністю до міліметра.
Міцний корпус пристрої стійкий до падінь і ударів. Ключ для переоснаткизручно фіксується на дроті живлення для оперативної роботи з електроінструментом.
Термін основної гарантії на дриль становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту постачання входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3050 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 46500 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |