83 900 ₴
Представлений потужний мотоблок Weima WM1100BE6 DIFF Euro5 стане незамінним помічником під час виконання важкої роботи на присадибних ділянках. Також він буде корисний під час виконання польових робіт або садових. Вирізняється пристроєм якістю матеріалів виготовлення вузлів, продуктивністю й надійністю.
Обладнується агрегат чотиритактним мотором, висока потужність (9 л.с.), якого забезпечує можливість справлятися з роботами будь-якої складності у важкопрохідних місцях. Також двигун захищається стандартною системою від перегрівання та працює на дизелі. Це забезпечує чудову продуктивність за тривалих навантажень. Об'єм мотора становить 406 кубічних сантиметрів, паливний бак 5,5 літра.
За потреби оператор може вмикати диференціал, що дає змогу долати важкопрохідні зони. Мотор вієїма WM1100BE6 DIFF обладнується електричним стартером, що підвищує комфорт його використання. Також це дає змогу без зусиль здійснювати пуск двигуна в будь-яку погоду.
Крім електростартера, наявний і ручний стартер. Апарат може застосовуватися спільно з різними типами навісного обладнання. Це істотно розширює його можливості. Вал відбору потужності приводить у дію навісні пристосування й за потреби він може вимикатися оператором. Фреза, яка постачається в комплекті, дає змогу обробити за один раз ділянку завширшки до 140 см на глибину до 30 см. Вага машини — 152 кг.
Додатково агрегат може комплектуватися такими навісними пристосуваннями:
| Модель | WM1100ВЕ6 |
| Модель двигуна | WM186FВЕ |
| Тип ДВС | дизельний, одноциліндровий, 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 418 см3 |
| Потужність двигуна | 9,0 л.с. (7,0 кВт) |
| Тип запуску | ручний старт, електростартер |
| Об'єм паливного бака | 5,5 л |
| Об'єм оливи в редукторі | 2,5 л |
| Ширина оброблення | 110см |
| Глибина оброблення | від 15 см до 30 см |
| Редуктор | шестереньчастий редуктор конічного типу |
| Кількість передач | 4 вперед, 2 назад |
| Діаметр коліс | 4,00-10 |
| Об'єм оливи в картері | 1,65 |
| Охолодження двигуна | повітряне примусове |
| Комплектація | інструкція, фреза, диски захисту рослин, сошник |
| Вес(кг) | 132кг |
| Розмір (мм) | 1800/1050/850 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Доставка безплатно!Тел.097484-67-63 Тел.066276-06-41

WEIMA є найбільшим заводом, який має власні потужності з виробництва всіх робочих вузлів і двигунів. Унікальні розробки та постійна робота над поліпшенням модельного ряду. Під час виробництва бензинових мотоблоків Вейма постійно контролює всі етапи збирання, а також контроль за фарбувальними роботами, тому бензинові мотоблоки Weima мають високу якість, а фірмовий червоний колір буде притягувати вимогливі погляди сусідів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 186F |
| Мінімальна ширина обробки | 80 см |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Об'єм масляного бака | 1.65 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 155 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |