Електрична ударний дриль Vitals Et 1371BX kit (далі – дриль) виконана з дотриманням усіх вимог безпеки і достатньо надійна в процесі експлуатації.
Модель Et 1371BX kit відноситься до категорії ручних електричних інструментів, які призначені для:
Даний виріб має сучасний дизайн, надійність в роботі, а також нескладно в обслуговуванні.
Принцип дії дрилі максимально простий: при включенні вироби обертальний рух від електродвигуна передається на редуктор; редуктор здійснює механічну передачу крутного моменту на шпиндель, на якому закріплений патрон.
Модель Et 1385BX забезпечена механізмом для свердління з ударом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ударний дриль |