Циркулярна пила Vitals Rg 1914BXl розроблена з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, надійна в роботі, а також проста в експлуатації і обслуговуванні.
Циркулярна пила є ручним електричним інструментом, який призначений для розпилювання деревини і розкрою деревостружкових матеріалів.
Конструктивно циркулярна пилка складається з металевої бази, рухомого і нерухомого захисних кожухів, механізмів регулювання кута і глибини пропилу, електричного двигуна, а також редуктора, на валу якого кріпиться відрізний диск.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 63 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 330х250х200 |