Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 1816BXv виготовлена з дотриманням всіх вимог безпеки. Кутова шліфувальна машина являє собою ручний електричний інструмент, який призначений для шліфування, різання і зачищення виробів з металу. Конструктивний виріб складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутовий зубчастої передачі) і шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, ріжучий або зачисний диск. Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 1816BXv оснащена високоякісними підшипниками C&U.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 460х125х115 |