5 910 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Марка двигуна | 1E44F-5 |
| Мінімальна ширина обробки | 24 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.6 л |
| Витрата палива | 0.83 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити в зборі ДхШхВ, мм | 800 х 440 х 800 |
| Габарити в упаковці ДхШхВ, мм | 300 х 330 х 525 |
| Діаметр коліс, мм | 175 |
| Швидкість обертання фрез | 230 |
| Тип палива | Бензин |