37 070 ₴
Бензиновий генератор (електростанція, електрогенератор) WEIMA DELUXE WM5500ВЕ, складається з двигуна Weima Deluxe, який виготовляється за ліцензією Honda, за надійністю не відстає від оригінальних, має паливний бак 25 л, генератор виготовлений із мідної обмотки, цей генератор має європейський сертифікат якості ЄС! Номінальна потужність — 5,0 кВт, максимальна потужність 5,5 кВт.
Особливості бензинового генератора Weima WM3200В:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри, Ш х Г х В: | 695x575x525 мм |