Мотокоса бензинова Grunhelm GR-53 Power Line виконана з міцних матеріалів і розрахована на тривалий термін експлуатації. За допомогою даної моделі, Вам доступна можливість швидко косити траву будь-якого ступеня жорсткості.
Пристрій обладнаний двотактним двигуном внутрішнього згоряння потужністю 2700 Вт (3.6 л. з). При максимальному навантаженні, мотокоса здатна розвинути швидкість до 6000 обертів за хвилину. Обсяг паливного бака складає 1.2 літра, цього цілком достатньо для тривалої і безперервної роботи. В якості ріжучого елемента може використовуватися котушка з волосінню (ширина скошування 440 мм) або пиляльний диск (ширина скошування 254 мм). Заміна комплектуючих відбувається швидко, без будь-яких труднощів.
Мотокоса обладнана ручкою велосипедного типу, на якій розміщуються основні елементи управління, що дозволяє повністю контролювати весь процес роботи пристрою. Нерозбірна пряма штанга має довжину 1500 мм.
При роботі з мотокосою не забувайте дотримуватись простих правил техніки безпеки. Для захисту очей використовувати окуляри. Одягайте одяг, який захистить Ваше тіло від попадання різних дрібних часток. Взуття має бути з високими халявами нековзною підошвою і міцним носом. Не зайвими будуть і рукавички. Широкий плечовий ремінь забезпечить комфортну роботу і дозволить працювати тривалий час без відчуття втоми.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Потужність двигуна | 3.6 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |