Набридло боротися з бур'янами вручну? Тоді прийшов час вибрати техніку, яка візьме на себе абсолютно всі роботи по догляду за газоном. Найбільш вдалим варіантом стане покупка електричного тримера Grunhelm GR-2000. Це легкий і зручний у використанні інструмент, за допомогою якого можна швидко скосити траву на ділянці площею 6 соток.
Електричний двигун
Тример працює на базі електричного двигуна потужністю 2000 Вт, що на холостому ходу здатний видати до 7500 об/хв. (ніж - 10000 об/хв). Для того щоб привести інструмент в дію, необхідно наявність стандартної розетки напругою 220В. Єдиний мінус такого виконання - обмежений радіус дії, що упирається в довжину кабелю. Ця проблема легко вирішується застосуванням подовжувача.
Завдяки верхньому розташуванню, забезпечується відмінна балансування, що дозволяє користувачу працювати тривалий час без почуття втоми. Крім того, така особливість надає можливість працювати з вологою травою, не боячись поломки і короткого замикання. Відсутність шкідливих вихлопних газів, дозволяє використовувати техніку не тільки на відкритих майданчиках, але і в теплицях і оранжереях. У процесі роботи коса видає мінімум шуму, завдяки чому її використання можливе поблизу житлових будинків у будь-який час доби.
Цільна металева штанга
В моделі використана нерозбірна металева штанга, всередині якої жорсткий обертається вал. Для кого-то подібне виконання не зовсім зручно, особливо якщо мова йде про транспортування на далекі відстані, так як пристрій досить габаритно. Але саме цілісна конструкція запобігає попадання в середину піску, бруду та іншого сміття, який може зашкодити роботі механізму і значно скоротити термін його служби.
Напівавтоматична котушка і трилопатевий ніж
В якості робочого елемента може бути використана котушка з волосінню діаметром 1.6 мм або трилопатевий ніж. Шпулька має напівавтоматичну конструкцію, що значно спрощує витягування волосіні в процесі роботи.
Використовуючи в роботі ріжучий ніж, Ви з легкістю впораєтеся з густою травою, високими бур'янами і невеликими чагарниками. Завдяки надійному сталевому виконанню, він з гідністю витримує зіткнення з твердими предметами, не піддається корозії і не вимагає частого заточування.
Конструктивні особливості
Електротріммер оснащений зручною ручкою велосипедного типу, на якій розташовані основні елементи управління. Для максимально зручного використання передбачений наплічний ремінь, який рівномірно розподіляє навантаження на руки, плечі і спину користувача, сприяючи комфортній роботі тривалий час. В якості захисту використаний широкий пластиковий кожух, що запобігає попадання зрізаної трави і різних дрібних часток на тіло оператора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 225 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні, мм | 1,6 |