Опис:
Електропила Grunhelm GES18-35B – практична модель головною відмінністю якої є поперечне розташування двигуна, за рахунок чого інструментом набагато зручніше працювати на висоті. Цей інструмент потужністю призначений для виконання різних робіт: нарізка дров, спіл дерев, обрізка гілок та інших.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |