Опис:
Електропила Grunhelm GES23-40B Цей зручний механізм із комфортною концепцією керування. Проектування та виконання найбільш пилки дає можливість комфортно розпилювати в кожній площині. Крім того, потрібно зазначити чималу ефективність і безпеку приладу, я радимо для вас придбати електропилу для діяльності в побутовому господарстві. За результат недоступності допоміжного редуктора, так само як у модифікацій із безпосереднім розташуванням мотора, електропилка ланцюгова демонструє чималу ефективність. Надання діяльність у основну зірку без витримок через результат безпосереднього приводу. Така система дуже легка, містить величезне джерело діяльності та в проєкті обслуговування кохана ланцюгова електропила Grunhelm GES23-40B економніше та легше. Усі внутрішні ділянки та апаратура пилки ґрунтовно ощадні міцним корпусом із якісного АБС-пластику. Нехто утримує машинні перевантаження, має враження стабільністю й ніяк не опускаючи пилоутворення з вологою.
Пила Електрична Grunhelm GES23-40B , модель прикметна цим, те, що містить нинішній SDS-привод, який дає змогу визначити обладнання в пилку, ніяк не застосовуючи наявність цього джерела. Крім того, така концепція дасть можливість фахівцю, ніяк не перериваючись на довгий час із діяльність здійснити виправлення натягу ланцюжка. Під час роботи пили біля завантаження в ланцюжок сервірується мастило, через це відповідає автоматизована олива. Через результат змащення гарантується мінімізування зносу оснастки та покращується властивість експлуатації приладу. Для контролю числа оливи в баку враховано візоване віконце в корпусі. Щоб несвідомо ніяк не привести в дію мотор пила ланцюгова мережева Grunhelm GES23-40B у період перенесення приладу або ж наявність сервісу конкретних конструкцій, у колодці врахована клавіша блокування, ніяк не відтиснувши її, натискати в запуск ніяк не з'явиться. Охорона з мимовільного введення значущий компонент не небезпечної експлуатації пили. Система авантюристичного гальма ланцюжка витримує експлуатацію пилки в терміновій умові загалом через паркет моменти. У разі якщо станеться шлях ланцюжка, двигун симулятора, адже одну секунду перестане власну експлуатацію, попередивши цим найнабутковішу або травму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 300 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |