ОПИС:
Електропила Grunhelm GES28-40P відповідає великим науково-технічним і робочим умовам. Міць 2800 Вт гарантує оберт ланцюжка зі швидкістю аж до 800 витків на момент. Колодка-прегра містить невеликий процес, що гарантує найбільшу захищеність від роботи з відомостями приладу. Концепція безключового помоча ланцюжка дасть можливість усунути наявність ніяк не потрібного допоміжного приладу. Механічна охорона з перегрівання ніяк не тільки убезпечить експлуатацію приладу, проте й збільшить період роботи його експлуатації. Елетрична пила Grunhelm GES28-40P сильний і невибагливий електромотор прекрасно справляється з власною працею, зокрема й наявність найбільших обтяжень. Ця форма безперервної пилки містить концепцію охорони з перегрівання, що може подіяти наявність заклинювання ланцюжка в розпилі, наявність великого тиску в пилку та наявність інших обставин, якщо мотор перевантажений. У цьому разі в корпусі пили є рубінова клавіша, що вимкнеться наявність спрацьовування охорони. Вже після цього треба надати електродвигуну охолонути й усунути всі без винятку подальші непотрібні перевантаження, ввести яскраво-червону клавішу термічного запобіжника та продовжити експлуатацію.
Пила Grunhelm GES28-40P крім того, забезпечена концепцією стрімкої натягування ланцюжка ланцюжка. Тепер же, у разі якщо у вас немає оптимальних ключів або викрутки, ніяк не потрібно про це, зокрема й мислити, унаслідок того, як "концепція безінструментального натягу ланцюга" дасть можливість здійснити це без приладів. У такий спосіб, адже не терпиться виділити, те, що ручка-прегра почала набагато ніжнішим і придбала досить невеликий процес. Блок-корпус пили зроблений із міцної пластмаси з гумовими накладками в певних складниках. Через результат раціонального розташування електродвигуна та вибраної довжини покришки електропила гранично збалансована та ніяк не формує дискомфортність у роботі. Крім того, електропила містить клавішу реєстрації, що запобігає непотрібному запуску.
Електропила Грюнхел GES28-40P застосовується в незвичайній, стрункій та аграрній індустрії для уподібнювання деревних використаних матеріалів.
ОСОБЕННОСТИ:
- шина та ланцюг канадської фірми OREGON, що збільшує працездатність пили
- реально потужний двигун 2.8 кВт, це дасть змогу випонувати великим об'ємом робіт якнайшвидше
- зручний SDS-затискач для шини та ланцюга — закріпити шину та натягнути ланцюг можна за кілька секунд
- індикатор перевантаження — дає змогу автоматично вимкнути пилу у разі сильного перевантаження (збереження двигуна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Легкий запуск | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |