Електричний скарифікатор-аератор IRON ANGEL EVL 1500 в сучасному дизайні на 4 колесах, забезпечує оздоровлення трав'яного покриву газону, в результаті він стає зеленим, чистим, доглянутим. Характерна риса моделі - наявність великих передніх коліс. У комплектацію входять два вала: вал-скарифікатора (ефективно знищує бур'яни і видаляє бур'яни) і вал-аератор (проникає в грунт на глибину до 1 см, вичісуючи непотрібні залишки і мох).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальна ширина скошування | 380 |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Тип приводу коліс | 2х4 |