30 300 ₴
Встановлений бензиновий двигун WEIMA WM170F (аналог HONDA GX200), для Європейського ринку даний мотоблок комплектується двигуні WEIMA WM168F (потужність 6,5 л. с.) - має гарну репутацію, завдяки своїй відмінній функціональності і продуктивності. Його головною відмінністю є невеликий витрата палива і те, що він не боїться тривалої роботи на високих оборотах.
Двигун серії NEW має бак збільшеного об'єму 4,85 л і повітряний фільтр циклонного типу, завдяки якому повітря, що потрапляє в камеру згоряння, набагато чистіше, що продовжує моторесурс двигуна. Оновлені глушник і стартер.
Цей мотоблок є зменшеною копією мотоблоків Zirka 105 або Кентавр 2060Д. Але враховуючи деякі труднощі, з якими стикаються користувачі даних мотоблоків, була розроблена абсолютно нова трансмісія з знижений ряд передач. Ця розробка полегшить і убезпечить Вашу роботу. Так само виведе її на новий рівень з такими агрегатами як картоплесаджалка, грохотная картоплекопачка, роторна косарка, мотопомпа, активна фреза.
Вал відбору потужності забезпечений вимикачем, який може відключити роботу активної навішування, в тому числі мотопомпи. Безпека за стандартами ЄС.
Багатодискове зчеплення в масляній ванні і професійний шестерний редуктор – це дуже надійна деталь мотоблока, необхідна для роботи на різних ґрунтах. Редуктор змінено, його габарити і вага менше ніж у моделі WM1100, в той же час висота редуктора над землею не змінилася. Це зроблено для того, щоб не впливати на глибину обробки.
Мвідоблок WEIMA WM1000N NEW комплектується набірними фрезами (3+1) шириною захвату 100 см, може працювати з широким спектром навісного обладнання, в тому числі і роторної сенокосилкой, що працює від вала відбору потужності. Крім того, виконувати покіс трави з метою заготівлі сіна можна, використовуючи транспортний віз. Але і це не все, модель універсальна ― з допомогою мотоблочной лопати, може виробляти снігоприбиральні роботи. Має колеса з пневматичними шинами, забезпечують бездоганну прохідність. Чотири швидкісних режиму обумовлюють маневреність і вибір оптимальної швидкості в залежності від складності виконуваної роботи.
Даний мотоблок може комплектуватися різним навісним обладнанням. В комплект входять збірні фрези (3+1) для культивації з шириною захвату до 1000 мм.
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
| Модель | WM1000N |
| Модель двигуна | WM170F-S |
| Тип ДВС | бензиновий |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Потужність двигуна | 7 к.с. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Об'єм паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина обробки | 70-100 см |
| Глибина обробки | від 15 см |
| до 30 см | |
| Редуктор | редуктор із заправленим мастилом на весь термін служби |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Діаметр коліс | 4-8 |
| Комплектація | мотоблок, фреза 4х(2+1) шт, сошник, комплект ріжкових ключів, інструкція, гарантійний талон |
| Вага (кг) | 70 кг |
| Розмір (мм) | 1630/1000/1020 |
| Гарантія | 1 рік |
WEIMA є найбільшим заводом, який має власні потужності з виробництва всіх робочих вузлів і двигунів. Унікальні розробки та постійна робота над поліпшенням модельного ряду. Під час виробництва бензинових мотоблоків Вейма постійно контролює всі етапи збирання, а також контроль за фарбувальними роботами, тому бензинові мотоблоки Weima мають високу якість, а фірмовий червоний колір буде притягувати вимогливі погляди сусідів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | WM170F-S |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Витрата палива | 0.3 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |