Кормоподрібнювач «DOZER» призначений для переробки зерна (пшениця, ячмінь, жито), подрібнення кукурудзи в початках , коренеплодів при підготовці кормів для домашніх тварин та птиці в особистих господарствах.
Технічні дані:
Продуктивність , кг/год – 240
Тип електродвигуна – А/С
Напруга, В – 220
Максимальна потужніть, кВт – 2,5
Частота обертання , об/хв. – 2 850
Вага , кг – 17,2
Розмір упаковки , мм – 350*315*370
| Бренд | |
|---|---|
| Розмір | |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Комплектація |
Кормоподрібнювач; Сита 4 шт; Гарантійний талон; Інструкція; Упаковка. |
| Потужність двигуна (Вт) | |
| Максимальна продуктивність | |
| Частота обертання |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 240 кг/год |