| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VARI |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 300 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм масляного бака | 90 л |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 |
| Крок ланцюга | 0.325" |