27 490 ₴
Дроворуб електрогідравлічний Iron Angel ELS3000 потужність 3000 Вт; робочий тиск 8 т; діаметр поліна від 70 до 400 мм; максимальна довжина полена 1060 мм; міцна стійка рама; високий ступінь безпеки під час роботи; висока надійність;
Особености:
.
+380974846763
+380662760641
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Параметри маніпулятора | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота струму | 50 |
| Стан | Нове |
| Тип сокири | Колун |
| Напруга живлення | 220 В |
| Довжина поліна, | 770 мм |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Діаметр поліна, мм | 320 |
| Робочий тиск, т | 8 |