Мотоблок Iron Angel GT 09
Переваги: обробка землі з максимальним захопленням 100 см. за 1 раз;
глибина оброблення до 30 см;
8 фрез;
2 передачі вперед і 1 назад;
пневмоколіща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Мінімальна ширина обробки | 80 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фрез | 8 |
| Швидкість обертання фрез | 3600 |
| Тип палива | Бензин |