14 390 ₴
Характеристики двигуна та пристрою
Потужність, к.с. 7.5 к.с.
Живлення бензиновий
Охолодження повітряне охолодження
Рекомендований тип оливи SAE 10W-30
Об'єм двигуна 212 см.
Об'єм оливного картера 0.6 л
Модель двигуна E212
Тип двигуна 4-тактний
Виробник двигуна Iron Angel
Тип запуску ручний стартер
Марка палива АІ-92
Об'єм паливного бака 3.6 л
Робочі параметри
Ширина культивації фрезою
50 см
90 см
Діаметр фрез 320 мм
Глибина культивації 15-30 см
Редуктор (привод) ланцюговий
Кількість передач 2 вперед/1 назад
Конструктивні та функціональні особливості
Кількість фрез 6
Діаметр маточини (напівосі) 25 мм (шестигранний)
Кромкорізи (захисні диски для рослин) немає
Розташування транспортувальних коліс спереду
Регулювання ручки керування по горизонталі є
Регулювання ручки керування за вертикаллю є
Регулювання ширини культивації два регулювання
Додаткова інформація
Вага 57 кг
Гарантія 12 місяців
Країна походження Нідерланди
Комплектація
- Мотокультуриватор;
- шестигранні осі, 24 мм (6 шт.);
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон;
*захисні диски не входять до комплекту постачання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 90 см |
| Мінімальна ширина обробки | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип | Мотокультиватор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фрез | 6 |
| Тип палива | Бензин |
| Швидкість обертання фрез | 3600 |