| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Номінальна сила струму | 14.4 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 кг |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 688 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 40 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |