Електричний тример DABC 1500E має масу переваг, порівнюючи з бензиновими моделями. Це легкий інструмент ергономічної конструкції, який здатний впоратися навіть зі скошуванням жорсткої трави. Під час роботи електромережу не виділяється шкідливих для здоров'я людини та довкілля викидів. Крім того, такий тример дуже простий в експлуатації й обслуговуванні, адже не доведеться купувати та заливати бензин. Все, що Вам потрібно, — це під'єднати косу до електромережі.
Ідеальний варіант для стриження трави на галявині біля будинку та робіт, що вимагають «ювелірної» точності: підрівнювання крайок газону, країв доріжок, клумб, скошування рослинності вздовж огорож, біля сходинок тощо. Електрична коса DABC 1500E маневрена та добереться туди, куди не зможе дістатися звичайна газонокосарка. За потреби розширити зону роботи просто скористайтеся подовжувачем.
Рівень шуму в процесі експлуатації інструмента набагато знижений, тому його можна застосовувати скрізь (зокрема на території дитячих садків, лікарень тощо), не створюючи дискомфорту сусідам та всім навколо. Крім усього іншого, виробник подбав про безпеку інструмента, забезпечивши його захисним козирком. Все це робить роботу з електрокосою DABC 1500E чарівною і приємною.
Термін основної гарантії на косу становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |