



5 027 ₴
Ланцюгова бензопила Vitals BKZ 4523o 15" AluMagnio Сильні сторони обладнання: 2-х тактний, бензинова силова установка потужністю 2.3 л. с.; надміцний картер; посилений колінвал; регульований маслонасос; хромований циліндр; легкий старт; аварійне гальмо ланцюга; не великий рівень шуму і вібрації;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 380 мм |
| Кількість обертів | 11500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |