Пилосос садовий електричний Vitals Master Lp 2412y – незамінний помічник у домашньому господарстві, здатний оперативно та ефективно прибрати опале з дерев і кущів листя, скошену траву, дрібне сміття і навіть свіжий сніг з газонів, тротуарів, патіо, дитячих та спортивних майданчиків. і т.д.
Що характерно, прибирання повітрям не змінює структуру ґрунту та не впливає на нього механічно. На додаток до цього, такий вид збирання надає корисний вплив на рослинність, збагачуючи при цьому киснем її коріння.
Напівпрофесійна модель Vitals Master Lp 2412y може працювати в трьох режимах – всмоктування, видув і мульчування, що ставить цей виріб в розряд багатофункціональних пристроїв. Під час роботи крильчаткою, встановленої на валу 2,4-киловатного електродвигуна, створюється потужний потік повітря. Швидкість повітряного потоку можна регулювати в межах від 160 км/год до 270 км/год Витрата повітря становить 12 м3/хв. Зібране сміття, трава або листя поміщаються у великий мішок-збірник, ємність якого становить 40 л.
Окремо акцентується увага на функції «мульчування», яка дозволяє в рази зменшити обсяг сміття в мішку-збірнику, заощаджуючи при цьому час та енергію на його розвантаження. Коефіцієнт мульчування дуже високий – 10:1. Надалі подрібнений матеріал можна використовувати як добрива для садової ділянки.
Щоб робота була комфортною і не відчувалася втома протягом тривалого періоду часу, використовується регульований ремінь на плечі. Для зручності пересування передбачені колеса транспортування.
Пилосос садовий електричний Vitals Master Lp 2412y характеризується високою якістю виконання, надійністю, простотою експлуатації і обслуговування, що гідно оцінений користувачами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Пилосос садовий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 1.02 к. с. |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.45 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подрібнення | 10:1 |
| Живлення | 220 |
| Витрата повітря, куб. м/хв | 12 |
| Швидкість повітряного потоку, км/год | 160-270 |