| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Патрон, мм | 10 |