

4 074 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 550×180×125 |