| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 42 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 14 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Патрон, мм | 10 |