



7 430 ₴
Характеристики двигуна WEIMA WM170F-S New вал під шліц діаметром 20 мм; максимальна потужність 7 л.с.; ручний пуск; економна витрата палива; аналог двигуна Honda GX210 Різновид валів Діаметр, мм Довжина, мм Вал під шпанку S 20 мм 52 Вал під шпанку Q 19,05 мм 61 Вал 6 шліців Т/20 20 мм 52 Вал 6 шліців Т/25 25 мм 36,5 Вал для помпи, різь М18х1,5 79 Вал під конус G конус 1:5 58,7 Вал під короткий конус конус 1:5 33 Двигуни WEIMA мають багато модифікацій вихідного вала для різних пристроїв. У Україну постійно постачаються двигуни з такими модифікаціями валів: Також двигуни WM170F випускаються з вбудованим редуктором, що зменшує оберти двигуна удвічі. Таких моделей три: 1. Модель WM170F-L, редуктор ланцюговий, здвоєний ланцюг. 2. Модель WM170F-3, внутрішній шестереньковий редуктор. 3. Модель WM170F(1050), шестереньковий редуктор зворотного обертання. На цьому кресленнях використовуйте тільки розміри посадкової плити, інші параметри належать до двигуна без редуктора. Двигуни Вейма відрізняються від конкурентів високоякісним виготовленням у виробництві. Weima Power Machine один із найкращих заводів Китаю.
| Модель двигуна | WM170F-S (Honda GX210) |
| Тип двигуна | 4-тактний одноциліндровий двигун, з верхнім розташуванням клапанів |
| Робочий об'єм | 212 см³ |
| Діаметр циліндра × хід поршня | 70 × 55 мм |
| Максимальна потужність | 5,0 кВт / 7,0 к.с. 3600 об/хв. |
| Максимальний момент, що крутить | 12 Н·м / 2500 об/хв. |
| Витрата палива | 395 г/кВт·година |
| Розміри (довжина × ширина × висота) | 400 × 375 × 380 мм |
| Маса (зі стартером) | 18 кг |
| Система охолодження | Повітряна, з примусовою циркуляцією повітря |
| Система запалювання | Транзисторне магнето |
| Напрямок обертання коленвала | Проти годинникової стрілки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний двигун одноциліндровий, з верхнім розташуванням клапанів |
| Система запалювання | транзисторне магнето |
| Витрата палива | 395 г/кВт·год |
| Діаметр циліндра × хід поршня | 70 × 55 мм |
| Система запуску двигуна | ручний старт |
| Маса | 18 со стартером |
| Напрямок обертання коленвала | Проти годинникової стрілки |
| Система охолодження | Повітряна |