| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна пропускна здатність | 36 куб.м/год |
| Максимальний напір | 30 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 8 мм |
| Глибина всмоктування | 5 м |
| Перекачувані середи | Вода з домішками |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Е196 |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рекомендоване паливо: | 92-й бензин |
| Тип двигуна | одноциліндровий, 4-тактний |
| Система запуску | ручний стартер |
| Рекомендоване масло: | SAE 10W30 |