
5 438 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальний напір | 65 м |
| Перекачувані середи | Вода з домішками |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 465 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Характеристики приводу | |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Потужність двигуна | 7.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрата палива | 0.38 л/год |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка, мм\дюйм | 50\2 |
| Діаметр вихідного патрубка, мм/дюйм | 1Х50/2 2Х40/1,5 |
| Мінімальний витрата палива, гр\квт*год | 380 |