14 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина всмоктування | 5 м |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальний напір | 30 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | WM168FB |
| Потужність двигуна | 5.15 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка, мм | 80 |
| Діаметр вихідного патрубка, мм | 80 |
| Сертифікат | CE, GS |
| Тип | самовсмоктуюча |