

4 608 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.7 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.9 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.25 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Алюмінієва цілісна штанга | + |
| Нержавіючий ріжучий диск | + |
| Напівавтоматична шпуля | + |
| Роздільні ергономічні рукоятки | + |
| Ранцева жилетка | + |
| Циліндр з хромованим покриттям | + |
| Електричний стартер | + |