50 899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина ущільнення | 450 мм |
| Довжина робочої поверхні | 345 мм |
| Продуктивність вібромашини | 12 м/хв |
| Відцентрова сила | 12 кН |
| Ширина робочої поверхні | 285 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стрибка, мм | 40-70 |
| Частота ударів в хвилину | 640-680 |