| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 140 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 500 мм |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка двигуна | LONCIN |
| Потужність двигуна | 13 Вт |
| Об'єм бака для води | 50 л. |
| Зрошення робочої поверхні: | Так |