


3 340 ₴
Тип двигуна: асинхронний електродвигун
Тип двигуна: 220 V 50-Hz
Потужність двигуна 1000 Вт.
Оберти без навантаження 3000 об./хв
Ширина косіння 320 мм
Висота косіння 25-40-50 мм.
Кількість положень висоти 3
Травозбірник (пластик) 35 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скошування (мм) | 25-40-55 |
| Корпус | пластиковий |